Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27106
Stary 01.07.2010, 23:19
sqallpl napisał(a):Wyświetl post
Nawet jesli Milinkovic zostanie zawodnikiem Wisły i bedzie gral na wysokim poziomie, to zastanawiam sie co z drugim skrzydlem. Przeciez nikt z grupy Kirm/Łobo/Mały nie jest dobrej klasy skrzydlowym i nie trzeba byc ekspertem zeby to zauwazyc. Kasperczak zawsze chce opierac gre na skrzydlach ale po pierwsze trzeba je miec. Kirm jest malo produktywny, boi sie dryblingu. Łobo lubi pojedynki ale nie jest wystarczajaco dynamiczny, wrzutke ma dobra ale to za malo. Małecki - ja ciagle obstaje przy tym, ze powinien byc brany pod uwage jako napastnik. Czasem uda mu sie urwac na boku i minac kilku zawodnikow ale wedlug mnie nie prezentuje sie on jak typowy skrzydlowy do takiego systemu.

Licze jeszcze po cichu, ze Kirm sie obudzi ale szanse na to sa coraz mniejsze. Łobo chyba juz zawsze bedzie Wojtusiem, ktory albo zrobi dwie zajebiste akcje albo piec tragicznych. Niestety.
zawsze to łatwiej latac z jednym skrzydlem niz bez zadnego
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując