Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27098
Stary 01.07.2010, 22:48
Bo Kirm 'zdechł' w Wiśle - nie chce sugerować czemu ale że zdechł to fakt niepodważalny.Kirm świetnie grał u siebie w kraju i solidnie w reprezentacji - Za to pojechał.Słowenia zresztą nie ma aż takiego wyboru by wybrzydzać, przecież oni są 20 razy mniejszym krajem niż my.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując