|
Bo Kirm 'zdechł' w Wiśle - nie chce sugerować czemu ale że zdechł to fakt niepodważalny.Kirm świetnie grał u siebie w kraju i solidnie w reprezentacji - Za to pojechał.Słowenia zresztą nie ma aż takiego wyboru by wybrzydzać, przecież oni są 20 razy mniejszym krajem niż my.
|