Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
27090
01.07.2010, 22:04
maci0s
napisał(a):
Super pytanie!! Tylko na nie czekałem!!
(...)
Jednym z jego punktów było inwestowanie w młodych zawodników z całego świata, na których potem można będzie zarobić...
I widzisz, ja o tym nie wiedziałem ale naprawdę w to wierzę
Forza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forza
Znajdź inne posty napisane przez Forza