|
Ci sami co tak narzekali, że Wisła nie ma scoutingu co by dzięki niemu wyszukiwać tanie, młode talenty z innych krajów, zamiast testować brazylijskiego szrotu teraz narzekają, że ściąga się reprezentanta Słowacji U-21...To już można wręcz podciągnąć pod objawy schizofrenii...
|