Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27085
Stary 01.07.2010, 22:00
Ci sami co tak narzekali, że Wisła nie ma scoutingu co by dzięki niemu wyszukiwać tanie, młode talenty z innych krajów, zamiast testować brazylijskiego szrotu teraz narzekają, że ściąga się reprezentanta Słowacji U-21...To już można wręcz podciągnąć pod objawy schizofrenii...
Odpowiedz cytując