Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27081
Stary 01.07.2010, 21:51
Ja wiem że Pan Cupiał już od tylu lat pomaga Wiśle funkcjonować, ale przykłady takich ludzi jak Pan Abramowicz czy możę bliżej: Pan Wojciechowski pokazuje że nadchodzi taki moment kiedy ten główny Boss sięga do kieszeni jeszcze głebiej bez względu na to jak funkcjonuje klub. I tego nam wszystkim życzę, bo Pan Bogusław juz kiedyś tak zrobił

Pisaliście o Kompanym - myślę, że nie doceniacie zasobów Pana właściciela.

Obrana strategia dla klubu jest taka by go usamodzielnić, ale absolutnie nie zmienia to faktu że Pan Cupiał mógłby cały skład Legii czy Lecha wykupić do Wisły. Oczywiście przykład Pana Wojciechowskiego pokazuje, że to Wisła zarządzana jest lepiej... ale ...

no właśnie ale... w każdym z nas tkwi marzenie że Boss nas zaskoczy.

Tego nam życzę i mam nadzieję że tego kiedyś doświadczymy.
Odpowiedz cytując