serek.c2 napisał(a):

wislacki - nie wiem gdzie widzisz jakieś pretensje w moich postach skierowane do maciOsa. Przeczytaj raz jeszcze o czym piszemy, pomyśl i spokojnie odetchnij z ulgą. Tak, nie mam do niego pretensji...
maciOs - mógłbym dokładnie tak samo zapytać po czym wnosisz, że to akurat zawodnik "na" Wisłę? Oglądałeś go w jakimkolwiek meczu? Zapewne nie. Ja tego zawodnika nie zamierzam oceniać teraz, pisałem wielokrotnie, że trzeba dać mu szansę. Mam tylko obawy związane z tym, iż nie chciał go zupełnie nikt oprócz nas, przychodzi z najgorszej drużyny ligi słowackiej...
|
Nie dopisałem wcześniej, że podczas tej wyżej wymienionej rozmowy kiedy rzuciłem konkretnie, na ustach pojawił się sporo mówiący uśmiech i krótka wypowiedź: "kawał piłkarza"