ja mam nadzieje ze ten młody Słowak potrafi wrzucac, jak sobie przypomne baloniki Alvareza to mi sie zle robi;/
dajmy mu szanse

to teraz zarzad musi kupic porzadnego srodkowego obronce gotowego wskoczyc odrazu do pierwszej jedenastki

moglby to byc naprzyklad David Braz