Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27051
Stary 01.07.2010, 20:57
ja mam nadzieje ze ten młody Słowak potrafi wrzucac, jak sobie przypomne baloniki Alvareza to mi sie zle robi;/
dajmy mu szanse
to teraz zarzad musi kupic porzadnego srodkowego obronce gotowego wskoczyc odrazu do pierwszej jedenastki
moglby to byc naprzyklad David Braz

Odpowiedz cytując