picasso napisał(a):

|
polskich klubów na razie,a myślę ze jeszcze dlugo nie będzie stać na zawodników którzy kibiców "rzucą na kolana".my możemy brać tylko takich których nie odkryly nie znalazly jeszcze bogatsze od nas kluby.i to nie tylko te z europy zachodniej.dopóki nasze budżety nie będą liczbowo tej wielkości jak są,ale w innej walucie,dotąd będziemy skazani na eksperymentowanie i co tu duzo mowic szczęście.mam nadzieję,ze nas ono nie opuści.
|
to po co pisali o piłkarzach z Chorwacji wartych ponad mln euro (wg pewnej strony)?