Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27046
Stary 01.07.2010, 20:49
picasso napisał(a):Wyświetl post
polskich klubów na razie,a myślę ze jeszcze dlugo nie będzie stać na zawodników którzy kibiców "rzucą na kolana".my możemy brać tylko takich których nie odkryly nie znalazly jeszcze bogatsze od nas kluby.i to nie tylko te z europy zachodniej.dopóki nasze budżety nie będą liczbowo tej wielkości jak są,ale w innej walucie,dotąd będziemy skazani na eksperymentowanie i co tu duzo mowic szczęście.mam nadzieję,ze nas ono nie opuści.
to po co pisali o piłkarzach z Chorwacji wartych ponad mln euro (wg pewnej strony)?
Odpowiedz cytując