Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27044
Stary 01.07.2010, 20:47
Ale nie ma co komentować, większość z nas chłopaka w akcji nie widziała więc po co te gdybania?

Powtórzę się - Błaszczykowski przychodził do nas z Częstochowy, która nie wiadomo gdzie gra. A teraz co? Jest gwiazdą w Dortmundzie i w reprezentacji.
Odpowiedz cytując