|
A ja widze caly czas ze wiekszosc wychodzi z zalozenia ze chlopak ostal sciagniety jako zmiennik Singlara...
A moge sie zalozyc ze zostal sciagniety po to zeby byc wlasnie tym pierwszym prawym obronca.
Nie uwierza w to ze jest i nie bedzie lepszy od Singlara...
|