|
Może i być czwarty, czy piąty aktualnie - wsioryba. Ważne żeby za rok czy dwa poszedł podobną ścieżką co Mucha i był pierwszym prawym defensorem całej słowackiej piłki. Na prawego obrońcę w Wiśle tak do końca nie trzeba kogoś na teraz, jest przecież solidny Singlar.
|