Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
Dymol961
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
866
01.07.2010, 20:30
e to bym się załapał miałem 116 pkt i byłem 30 na 71 , ale lepszy dojazd mam na ZSE... czas pokaże czy to był dobry wybór
Dymol961
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dymol961
Znajdź inne posty napisane przez Dymol961