Wyświetl pojedynczy post
Dymol961
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#866
Stary 01.07.2010, 20:30
e to bym się załapał miałem 116 pkt i byłem 30 na 71 , ale lepszy dojazd mam na ZSE... czas pokaże czy to był dobry wybór
Odpowiedz cytując