Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
zuko1234
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
865
01.07.2010, 20:26
ostatni miał 102pkt do informatyka ale są w tym roku 4 klasy informatyczne ja byłem 51 na 124 na liście
miałem 137pkt :d
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez zuko1234 : 01.07.2010 o godz. 20:27.
WISŁA KRAKÓW
zuko1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zuko1234
Znajdź inne posty napisane przez zuko1234