zuko1234 napisał(a):

Ja sie dostałem do Informatyka widzę że będziemy razem do szkoły chodzili
|
Nie wiesz ile miał pkt ostatni przyjęty na liście w ZSŁ

bo ciekawy jestem czy bym się załapał i porównałbym z ZSE bo w sumie te 2 szkoły to najlepsze informatyczne w mieście
