Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27034
Stary 01.07.2010, 20:19
maciOs - tym postem i cytatem chciałeś nam pokazać, że to świetny transfer? 4-5 obrońca ligi słowackiej... po prostu super. No ale tak jak pisałem, skoro już jest nie ma co marudzić tylko trzeba za niego ściskać kciuki...
Odpowiedz cytując