Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27032
Stary 01.07.2010, 20:17
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Po co ta cała dyskusja?
Zobaczymy chłopaka pare razy na boisku - wtedy przyjdzie czas na ocene transferu.
swiete slowa,nie ma co polemizowac.porownywac poziom lig...mlody chlopak,zagra bedzie czas na oceny,chociaz ja sklanialbym sie bardziej do porownania go z burliga niz baszczynskim...tylko ze na inne pozycje potrzebujemy jednak bardziej ogranych i klasowych graczy...Lobo,Malecki,Brozki musza poczuc odech na plecach zeby zaczeli grac...
Odpowiedz cytując