Kamson napisał(a):

Po co ta cała dyskusja?
Zobaczymy chłopaka pare razy na boisku - wtedy przyjdzie czas na ocene transferu.
|
swiete slowa,nie ma co polemizowac.porownywac poziom lig...mlody chlopak,zagra bedzie czas na oceny,chociaz ja sklanialbym sie bardziej do porownania go z burliga niz baszczynskim...tylko ze na inne pozycje potrzebujemy jednak bardziej ogranych i klasowych graczy...Lobo,Malecki,Brozki musza poczuc odech na plecach zeby zaczeli grac...