Kamson napisał(a):

Po co ta cała dyskusja?
Zobaczymy chłopaka pare razy na boisku - wtedy przyjdzie czas na ocene transferu.
|
Otóż to. Na razie wiemy tyle, że przyszedł do nas chłopak ze spadkowicza ligi słowackiej, rozegrał chyba wszystkie mecze w swoim zespole, jest młody i grał w młodzieżówce. Jakby nie było wydaje się rozsądny transfer, choć nie ma co wydawać przedwcześnie osądów, zobaczymy jak się będzie rzeczywiście prezentował i wtedy będziemy mieli prawo oceniać. Teraz raczej nie.