Nie wspomniałem nigdzie nazwiska Alvareza, więc nie wiem dlaczego go przywołujesz? Co do tego, że obrońca ma być solidny i wystarczy. Jeśli solidność to wg Ciebie np. Baszczu za najlepszych czasów to tak, zgadzam się z tym stwierdzeniem

Wg niektórych np solidny jest już Burliga - za taką solidność dziękuję.