Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27024
Stary 01.07.2010, 19:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Jeśli chodzi o naszego nowego prawego obrońcę, to nie będę go oceniał zanim nie rozegra kilku meczów. Powątpiewam w niego i owszem, bo jest to całkowity no name, bez jakichkolwiek osiągnięć (proszę Was, nie wspominajmy o kadrze młodzieżowej...). Liczyłem na dużo ciekawszy transfer. Trudno, jest Słowak, trzeba za chłopaka trzymać kciuki.
lepszy byłby Alvarez za 400 tys euro i pewniez 200-300 tys euro kontraktu ? jako prawy obrońca albo nawet rezerwowy

mówimy o prawym obrońcy wystarczy że będzie solidny tyle i tylko tyle , kosztuje grosze i zarabia około 100 tys euro maks
alejasienieznam
Odpowiedz cytując