Wyświetl pojedynczy post
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27023
Stary 01.07.2010, 19:59
Myślę, że te spory nie mają teraz sensu. Piłkarzy ocenia się po występach na boisku, jeśli ktoś miał okazję oglądąć go na żywo lub w tv (nie wliczając w to youtuba) to ma prawo oceniać zawodnika. Jednak, gdy nie znasz jego umiejętności to wypowiedzi nie mają racji bytu... Twierdzenie, że jest dobry lub słaby na podstawie ligi lub występach w młodzieżówce nie zawsze oddają całej prawy. Prosty przykład:
- Jirsak (kapitan czeskiej młodzieżowki, dobrze rokujący);
- Błaszczykowski (też z epizodem w młodzieżówce (8/U19, 3/21), ale z IV ligi)
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując