Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27022
Stary 01.07.2010, 19:54
Panowie, wróćmy do początku dyskusji. Ja nie twierdzę, że liga słowacak jest słabsza, że reprezentacja jest słabsza od naszej. Są wg mnie na bardzo porównywalnym poziomie. Kolega Karherop napisał, że Słowacja jest drużyną o klasę lepszą - nie zgadzam się z tym absolutnie. Nie ma między tymi drużynami takiej różnicy, w tym momencie jesteśmy na bardzo zbliżonym poziomie. Zarówno jeśli chodzi o ligę jak i reprezentację. Mogę się zgodzić, że z lekkim wskazaniem w tym momencie na Słowaków

Jeśli chodzi o naszego nowego prawego obrońcę, to nie będę go oceniał zanim nie rozegra kilku meczów. Powątpiewam w niego i owszem, bo jest to całkowity no name, bez jakichkolwiek osiągnięć (proszę Was, nie wspominajmy o kadrze młodzieżowej...). Liczyłem na dużo ciekawszy transfer. Trudno, jest Słowak, trzeba za chłopaka trzymać kciuki.
Odpowiedz cytując