Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11444
Stary 01.07.2010, 19:26
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Skoro ma być stadion klasy Elite to sfinansowac powinno miasto ale lepiej żeby kupiła Wisła a rozliczenie byłoby w ramach kosztów dzierżawy stadionu. Nie wiem jaka jest potrzebna powierzchnia ale przy takich telebimach 2x100m2 koszt takiego czegoś wynosi gdzieś koło 1 mln zł (na postawie cen w internecie)
100m2?to jest 10x10,albo np 20x5 albo mniej więcej 13x 8.te telebimy chyba nie będą tak duże.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując