|
Kończmy dyskusję koyoot - mam odmienne zdanie, zdarza mi się obejrzeć mecze ligi słowackiej, niejednokrotnie oglądałem występy reprezentacji tego kraju. Nie są od nas lepsi, ani reprezentacja ani liga. Dostrzec to możesz oglądając mecze Polaków ze Słowakami. Ot mieli więcej szczęścia w tych meczach.
|