Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26999
Stary 01.07.2010, 18:39
Kończmy dyskusję koyoot - mam odmienne zdanie, zdarza mi się obejrzeć mecze ligi słowackiej, niejednokrotnie oglądałem występy reprezentacji tego kraju. Nie są od nas lepsi, ani reprezentacja ani liga. Dostrzec to możesz oglądając mecze Polaków ze Słowakami. Ot mieli więcej szczęścia w tych meczach.
Odpowiedz cytując