|
Nie no, to są jaja. Sparing z VI-ligowcem. Na boisko wyjdą kucharze, kelnerzy, nauczyciele WF i mistrzowie budowlani.
Jak już jedziemy na zagraniczne zgrupowanie, to po to by grać z solidnym przeciwnikiem. Taniej i sensowniej było zostać na zgrupowaniu pod Krakowem i rozegrać sparing z drużyną z Młodej Ekstraklasy.
Rozumiem, że jak z Germanią nie wygramy, to będziemy szukać dalej? Kto następny: drużyna trampkarzy z Akwizgranu, drugoligowiec z ligi kobiet (pierwszoligowca bym się obawiał, toż to liga mistrzyń świata!)...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|