Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2734
Stary 01.07.2010, 18:34
Nie no, to są jaja. Sparing z VI-ligowcem. Na boisko wyjdą kucharze, kelnerzy, nauczyciele WF i mistrzowie budowlani.

Jak już jedziemy na zagraniczne zgrupowanie, to po to by grać z solidnym przeciwnikiem. Taniej i sensowniej było zostać na zgrupowaniu pod Krakowem i rozegrać sparing z drużyną z Młodej Ekstraklasy.

Rozumiem, że jak z Germanią nie wygramy, to będziemy szukać dalej? Kto następny: drużyna trampkarzy z Akwizgranu, drugoligowiec z ligi kobiet (pierwszoligowca bym się obawiał, toż to liga mistrzyń świata!)...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując