Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
MarciN90
Member
Od: 09.2006
Offline
#
11440
01.07.2010, 18:33
crazykaro mi tez tak wolno. ja daje na miniatury, otwieram z 10 naraz i sobie ogladam a reszta sie laduje
MarciN90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MarciN90
Znajdź inne posty napisane przez MarciN90