|
Tak samo jak ty nie jestes w stanie zaprzeczyc temu co mowie, bo tez takich statystyk nie prowadzisz...
Bazuje na tym co pojawialo sie w mediach a patrze tez przez pryzmat tego w jakich klubach graja slowacy a w jakich polacy za granica.
Sorry za OT.
Po slowach Maci0sia wydaje sie ze mozemy byc optymistami odnosnie jakosci transferu naszego nowego prawego obroncy.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 01.07.2010 o godz. 18:35.
|