Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26998
Stary 01.07.2010, 18:32
Tak samo jak ty nie jestes w stanie zaprzeczyc temu co mowie, bo tez takich statystyk nie prowadzisz...
Bazuje na tym co pojawialo sie w mediach a patrze tez przez pryzmat tego w jakich klubach graja slowacy a w jakich polacy za granica.
Sorry za OT.

Po slowach Maci0sia wydaje sie ze mozemy byc optymistami odnosnie jakosci transferu naszego nowego prawego obroncy.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 01.07.2010 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując