Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26990
Stary 01.07.2010, 18:17
Ja się wcale Makinwie (wiem że mogłem się pomylić w pisowni) nie dziwię.

Z jego perspektywy polska liga to zascianek europy. Jak już ci się tutaj nie uda to możesz kończyć karierę.
A jak nie uda mu się w takiej Grecji to zawsze zostaje ........ Polska liga lub cypryjska.

Dodatkowo Grecką ligę śledzą wszyscy. Jak tam będzie gwiazdą to kluby Tureckie , Niemieckie będą się o niego biły. Dodatkow tam jest Panathinaikos i Olimpiakos, które grają w LM i płacą pieniądze na poziomie Włoskiej Serie A swoim najlepszym zawodniką.

Więc ja się Makinwie nie dziwię, a nawet uważam że gdyby wybrał naszą ofertę a nie Greków do byłby głupcem bez ambicji.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując