wojtole14 napisał(a):

Jakie brednie?
Ci dwaj użytkownicy (Maci0s i zbymak) mają rzetelne informacje z naszego klubu. To Maci0s jako pierwszy informował o transferze Christow'a. Jako pierwszy również napisał o tym, że Makinwa negocjuje z Wisłą. (Potwierdzenie masz na oficjalnej) Wiemy również wszyscy, że to oni informowali o Djurovskim i Milinković'u. Za pierwszego, klub zarządał 1,2mln euro i transfer upadł. Milinković był w Krakowie na testach i pozostaje kością niezgody długość kontraktu.
Jeśli faktycznie chcesz ponarzekać, to narzekaj na wp.pl czy inne brukowce, które robią wam pranie mózgu.
Ktoś coś napisze na forum i na następny dzień jest to w tym serwisach. Zrozumcie, że to wszystko czerpią z naszego forum. Im jedynie zależy żeby sprzedawały się rewelacje, bo tylko one są powszechnie lubiane i czytane.
|
zmień dilera !! to że jakieś informacje pokrywają się z rzeczywistością to nic nie znaczy ! 1 na 10 się sprawdzi i robisz z gościa który pewnie ma teraz z Ciebie niezły polew super informatora