KOALIK napisał(a):

|
Miał być Kowalczyk, mieli być podstawowi obrońcy Hajduka (jak pisał pewien pokemon), a jest obrońca z fatalnej drużyny ze Słowacji. Wzmocnienie w sam raz dla Polonii Bytom, Górnika Zabrze, a nie dla wicemistrza Polski.
|
słuchaj tarocistów i wróżbitów to będziesz czekał na Messiego w następnym okienku