Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26974
Stary 01.07.2010, 17:31
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
- Słowacja piłkarsko klasę lepsza? Proszę Cię, może o dwie klasy? Słowacja jest na naszym marnym poziomie...
- co z tego, że gra w klubie który 5 lat temu miał epizod w LM? grał wtedy?
- Cikos i Burliga za rok rywalizują o pierwszy skład? Już boje się rywalizacji na innych pozycjach...
- Lepsze referencje od Vidlicki? Na jakiejh podstawie tak twierdzisz? Sprawdź sobie raz jeszcze jakie referencje miał Vidlicka (to nie o nim ponoć mówili, że ma dośrodkowania jak Beckham)?
- na jakiej podstawie twierdzisz że sa na naszym poziomie ? teraz ich reprezentacja gra w 1/8 Mś , czyli dokonal tego , na co POLSKA czeka od 1982 roku i się doczekać nie może . to są fakty i im nie możesz zaprzeczyć . Poza tym ograli ostatnio nasza reprezentacje dwa razy , więc czego chcieć więcej ? Dodam do tego w jakich klubach grają reprezentanci Słowacji : Wolfsburg , FC Liverpool , Schalke , West Bromwich , Napoli , Manchester City ,Chelsea , Lokomotiw Moskwa , Lille , Besiktas , Twente, Mainz , Bochum i wiele innych ( i nie sa to bynajmniej bramkarze )
- ich klub nie tak dawno ( 2005 ) grał w LM ( my się nigdy nie doczekaliśmy ) Poza tym lepszy taki epizod w LM niż żaden . Gdyby Wisła osiągneła taki sam rezultat to do dzisiaj pisalibyśmy o tym legendy jak o Parmie i Schalke . Nie zgodzisz się z tym ?
- z jednej strony ludzie chca wychowanków w składzie a z drugiej nie dopuszczaja do rywalizacji żadnego z nich , decydujcie sie na coś ludzie . Poza tym pół forum by się spuszczało gdyby przyszedł do nas pewien grajek ze spadkowicza naszej ligii ..
- na podstawie tego http://www.futbol.org.pl/news,20867.html Artykuł o futbolu na Słowacji oraz dwa słowa o Cikosie . Poza tym Vidlicka był ewidentnie ściagnięty 'po znajomości ' naszego ówczesnego' wybitnego' trenera . Teraz przynajmniej wydaje się transferem za którym nie stoją układy i znajomości .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 01.07.2010 o godz. 17:38.
Odpowiedz cytując