wojtole14 napisał(a):

|
Proszę Cię, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz. Twoja kompromitacja futbolu już prowadzi 2:1.
|
Na szczęście, podałem tylko link do strony z relacją, z niej wynika że Szachtior był lepszy w I połowie. pozdrawiam.