Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26970
Stary 01.07.2010, 17:17
wojtole14 napisał(a):Wyświetl post
Proszę Cię, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz. Twoja kompromitacja futbolu już prowadzi 2:1.
Na szczęście, podałem tylko link do strony z relacją, z niej wynika że Szachtior był lepszy w I połowie. pozdrawiam.
Odpowiedz cytując