Karherop napisał(a):

W tym momencie Cikos to dobry transfer , tym bardziej że to jeden z kilku która Wisła przeprowadzi w tym okienku . Młodzieżowy reprezentant kraju o klase lepszego piłkarsko niż polska . Podobno był też jednym z najlepszych graczy spadkowicza który jeszcze 5 lat temu grał w lidze mistrzów . Polski klub czeka na to 15 lat .
Singlar pogra u nas jeszcze rok, w tym momencie to on jest solidnym zawodnikiem pierwszego składu . W tym czasie Cikos pozna polska lige i troche łyknie naszego lichego futbolu . Za rok spokojnie mogą rywalizować z Burligą o pierwszy skład . Juz na pierwszy rzut oka widać że będzie to lepszy transfer niż niejaki Vidlicka którego też kiedys chciano wepchać na prawą obrone . Przynajmniej ma lepsze referencje , a jak będzie , okaże sie w praniu
|
- Słowacja piłkarsko klasę lepsza? Proszę Cię, może o dwie klasy? Słowacja jest na naszym marnym poziomie...
- co z tego, że gra w klubie który 5 lat temu miał epizod w LM? grał wtedy?
- Cikos i Burliga za rok rywalizują o pierwszy skład? Już boje się rywalizacji na innych pozycjach...
- Lepsze referencje od Vidlicki? Na jakiejh podstawie tak twierdzisz? Sprawdź sobie raz jeszcze jakie referencje miał Vidlicka (to nie o nim ponoć mówili, że ma dośrodkowania jak Beckham)?
