Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Lublin
Offline
#
26968
01.07.2010, 17:12
WislaOnly
napisał(a):
Moim zdaniem lepiej sprowadzać młodych i perspektywicznych, niż starych i zramolałych, wszak Krzynówek też mógłby grać na prawej obronie!!
Dla zainteresowanych:
http://www.live.niebiescy.pl/
Kolejna kompromitacja polskiego futbolu blisko....
O_o właśnie padła bramka dla Ruchu... honorowa?
Proszę Cię, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz. Twoja kompromitacja futbolu już prowadzi 2:1.
wojtole14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojtole14
Znajdź inne posty napisane przez wojtole14