|
Papiery zawsze możesz zabrać(wiem to z własnego doświadczenia). Śledź na Omikronie jak piszą jak się zmieniają miejsca jak widzisz że są wolne to idziesz z podaniem o przyjecie iloscią punktów i oni Ci powiedzą czy Cię przyjmą czy nie. Wtedy oni proszą dokumenty miejsce Ci zaklepią, a dokumenty im w godzinę doniesiesz.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!
|