Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26967
Stary 01.07.2010, 17:09
Miał być Kowalczyk, mieli być podstawowi obrońcy Hajduka (jak pisał pewien pokemon), a jest obrońca z fatalnej drużyny ze Słowacji. Wzmocnienie w sam raz dla Polonii Bytom, Górnika Zabrze, a nie dla wicemistrza Polski.
Odpowiedz cytując