Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
26967
01.07.2010, 17:09
Miał być Kowalczyk, mieli być podstawowi obrońcy Hajduka (jak pisał pewien pokemon), a jest obrońca z fatalnej drużyny ze Słowacji. Wzmocnienie w sam raz dla Polonii Bytom, Górnika Zabrze, a nie dla wicemistrza Polski.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK