Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26965
Stary 01.07.2010, 17:03
W tym momencie Cikos to dobry transfer , tym bardziej że to jeden z kilku która Wisła przeprowadzi w tym okienku . Młodzieżowy reprezentant kraju o klase lepszego piłkarsko niż polska . Podobno był też jednym z najlepszych graczy spadkowicza który jeszcze 5 lat temu grał w lidze mistrzów . Polski klub czeka na to 15 lat .

Singlar pogra u nas jeszcze rok, w tym momencie to on jest solidnym zawodnikiem pierwszego składu . W tym czasie Cikos pozna polska lige i troche łyknie naszego lichego futbolu . Za rok spokojnie mogą rywalizować z Burligą o pierwszy skład . Juz na pierwszy rzut oka widać że będzie to lepszy transfer niż niejaki Vidlicka którego też kiedys chciano wepchać na prawą obrone . Przynajmniej ma lepsze referencje , a jak będzie , okaże sie w praniu
Odpowiedz cytując