Moim zdaniem lepiej sprowadzać młodych i perspektywicznych, niż starych i zramolałych, wszak Krzynówek też mógłby grać na prawej obronie!!

Dla zainteresowanych:
http://www.live.niebiescy.pl/
Kolejna kompromitacja polskiego futbolu blisko....
O_o właśnie padła bramka dla Ruchu... honorowa?
