Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
859
01.07.2010, 16:44
No ale babka tak proponowała a bałem się że zostanę na lodzie ale wg. nie powinno mieć dużego znaczenie czy ktoś nie ma szkoły i chce się dostać czy ma i chce zmienić.
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,
Wisełko naprzód!
rainha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rainha
Znajdź inne posty napisane przez rainha