Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 01.07.2010, 16:44
No ale babka tak proponowała a bałem się że zostanę na lodzie ale wg. nie powinno mieć dużego znaczenie czy ktoś nie ma szkoły i chce się dostać czy ma i chce zmienić.
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,

Wisełko naprzód!
Odpowiedz cytując