Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26958
Stary 01.07.2010, 16:41
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Świetny ruch, właśnie teraz trzeba nam takich nazwisk, anonimowych słowaków ze spadkowicza... Ludzie, o czym Wy piszecie, jaki dobry ruch? Taki ruch byłby dobry jako uzupełenienie składu, a my potrzebujemy prawdziwych wzmocnień. I jeszcze reprezentant U-21 No no, mieliśmy kiedyś reprezentanta Czech tej kategorii wiekowej, niejakiego Vidlickę (taki czeski Łobo), mało tego - w składzie mamy innego reprezentanta Czech w tej kategorii, robiącego różnicę Jirsaka...
Prawdziwych wzmocnień to my potrzebujemy w pierwszej kolejności w przodzie i to bardziej na skrzydłach niż nawet na szpicy.
Jak się domyślasz nasze środki są bardzo ograniczone więc trzeba kombinować.Coś kosztem czegoś.Słowak jest na papierze obiecującym grajkiem, do tego jego pozycja nie jest tą, gdzie duże wzmocnienie jest niezbędne.
Nie wiem czego oczekujesz, że na każdą pozycję przyjdzie gracz za kilkaset tyś ojro?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując