Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3629
Stary 01.07.2010, 16:39
Jak ktos w 1 meczu dostanie zoltko to w nastepnym nie wystapi czy jak to jest?
z relacji na stronie Ruchu wynika ze Sza.. cos tam powinno prowadzic juz 3-0

Cytat:
Piłkarze Waldemara Fornalika zostali zagonieni pod własne pole karne i nie potrafią się stamtąd wydostać! W kolejnej sytuacji głową strzela Aldin Didć, ale na szczęście futolówka przeleciała nad poprzeczką.
Powód: tyle dobrze
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 01.07.2010 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując