Jak ktos w 1 meczu dostanie zoltko to w nastepnym nie wystapi czy jak to jest?
z relacji na stronie Ruchu wynika ze Sza.. cos tam powinno prowadzic juz 3-0
Cytat:
|
Piłkarze Waldemara Fornalika zostali zagonieni pod własne pole karne i nie potrafią się stamtąd wydostać! W kolejnej sytuacji głową strzela Aldin Didć, ale na szczęście futolówka przeleciała nad poprzeczką.
|