Kodipar1906 napisał(a):

|
Nie nie , złożyłeś papiery do X ? Jeśli nie to możesz podejść do VII , i zapytać się czy ktoś czasem nie zrezygnował z miejsca w takowej VII. Jak ktoś zwolnił to będziesz musiał zapytać ludzi którzy tam rekutują czy jest możliwość dostania się do szkoły z taka ilością pkt.
|
No właśnie złożyłem i jestem przyjęty ale tak mi babka doradzała na początku żebym tam złożył a później nie wiem jak ale da się też jakoś.