no a co za róźnica czy praktycznie obecnym czy obecnym

każdy wie o co chodzi

czyli jeszcze lepiej to o nim świadczy
Singlar to całkiem solidny obronca, jak tylko nie będą go łapały kontuzje to bedzie okey
pozatym wole żeby kase wydali jakiegoś snajpera albo skrzydlowego który naprawde bedzie wzmocnieniem niż na prawego obrońce bo jak pisalem jest Singlar, jest Burliga(chwilowo kontuzja) i teraz będzie obiecujący darmowy albo tani młody Czikos