arti napisał(a):

Jego (i Jego drużyny) spadek jest faktem czy nie, a spadek a wicemistrz to chyba pewna różnica?
Jak się ma zakup słowackiego obrońcy ze spadkowicza do Messiego bo nie rozumiem?
Czas pokaże... oby Jego kariera rozwinęła się u nas podobnie jak kariera Muchy w Legii. Innych Słowaków coby pokazali u nas coś ponad przeciętność raczej (Mynar ) nie pamiętam, amen.
|
Radek Mynar jest Czechem.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.