Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3627
Stary 01.07.2010, 16:17
raciborzanin napisał(a):Wyświetl post
RUCH PRZEGRYWA z Kazachami...co za dno....
Czy dno to ocenimy po meczu.
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
http://kiwi.kz/broadcast/view/reddevil1

Niestety zacina i słaba jakość. Nie obraziłbym się gdyby ktoś podał lepszą stronkę
Jak Ty tego linka znalazłeś?

Już wiem gdzie
Ostatnio edytowane przez sessegnon : 01.07.2010 o godz. 16:26.
Odpowiedz cytując