|
Tyle że do tej pory gdy kupowało się bilet na którykolwiek sektor nie można sobie było wybrać tylko dostawałeś pierwszy lepszy a poźniej się siadało gdzie popadnie. Teraz jeśli ktoś będzie chciał to sobie oglądnie rozklad siedzeń wolnych i zajętych w internecie i wybierze gdzie mu pasuje i wówczas powinien zająć miejsce które sobie kupił (miejmy nadzieje) oczywiście nie licząc sektora D
|