Beto był BYŁYM reprezentaqntem a Czikos jest praktycznie obecnym
WHITE*STAR napisał(a):

Widzę, że połowa forum się z byle gówna cieszy. Gość ma CV dzięki któremu mógłby przejść do drużyny typu Odra Wodzisław, a nie Wisła Kraków. Lepsze już papiery na grę miał Bożok, przeszedł do Arki i co? Chcecie młodego prawego obrońcę to macie Łukasza Burligę, ten sam rocznik, Polak, także grał w młodzieżówkach, dobre warunki fizyczne...
Możliwe że ten Słowak okaże się dobrym uzupełnieniem składu, choć szanse na to są małe, ale kto wie czy Burliga by się takim nie okazał gdyby dostał okazję?
Liczyłem na sporo lepszy transfer.
|
hmmm jak byś nie wiedział Lukasz Burliga ma kontuzje.. a pozatym Burliga nie ma rozegranych 33 meczów w byłym sezonie... czujesz różnice
też nie mówie że to bedzie niewiadomo co, ale lepsze to niż jeden prawy obrońca(Singlar)