Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26947
Stary 01.07.2010, 16:14
Widzę, że połowa forum się z byle gówna cieszy. Gość ma CV dzięki któremu mógłby przejść do drużyny typu Odra Wodzisław, a nie Wisła Kraków. Lepsze już papiery na grę miał Bożok, przeszedł do Arki i co? Chcecie młodego prawego obrońcę to macie Łukasza Burligę, ten sam rocznik, Polak, także grał w młodzieżówkach, dobre warunki fizyczne...
Możliwe że ten Słowak okaże się dobrym uzupełnieniem składu, choć szanse na to są małe, ale kto wie czy Burliga by się takim nie okazał gdyby dostał okazję?

Liczyłem na sporo lepszy transfer.
Odpowiedz cytując