skeba napisał(a):

|
a U-21 przegrywa z Luksemburgiem
|
Porazka Polakow z Luksemburgiem brzmi przerazajaco, ale bez przesady - gral 3. sklad.
To tak samo jakby Wisla w skladzie z Burliga, Czekajem, Rado, Kurto, Batko, Papieżem itp przegrala z takim Motorem Lublin.
Ale argument, ze gra w mlodziezowej reprze, a skoro dorosla repra gra na MŚ to musi byc dobry jest bledny. Daleko nie siegajac - Beto. Gral w brazylijskich mlodziezowkach, reszty dodawac nie trzeba.
Czikosz sprawdzi sie badz nie, ale dobrze, ze Wisla probuje.