Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26945
Stary 01.07.2010, 16:06
Tak sobie wszedłem i wyjść z podziwu nie mogę, że jeszcze są tacy którzy mają wątpliwości która liga jest słabsza- nasza czy słowacka. Zrozumiałbym gdyby towarzystwo porównywało naszą ligę z ligą albańską, fakt - tu można by dyskutować. To nie podążanie za modą ani brak patriotyzmu mną kieruje ale realizm.
Odpowiedz cytując