|
Tak sobie wszedłem i wyjść z podziwu nie mogę, że jeszcze są tacy którzy mają wątpliwości która liga jest słabsza- nasza czy słowacka. Zrozumiałbym gdyby towarzystwo porównywało naszą ligę z ligą albańską, fakt - tu można by dyskutować. To nie podążanie za modą ani brak patriotyzmu mną kieruje ale realizm.
|