Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
Dymol961
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
856
01.07.2010, 15:52
Cinek1906
napisał(a):
Zeby nie bylo offtopa, to wszyscy do liceum idziecie?;>
Ja Technikum
na Loretańskiej.... Ktoś może tam się dostał z was
Dymol961
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dymol961
Znajdź inne posty napisane przez Dymol961