Wyświetl pojedynczy post
Dymol961
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#856
Stary 01.07.2010, 15:52
Cinek1906 napisał(a):Wyświetl post
Zeby nie bylo offtopa, to wszyscy do liceum idziecie?;>

Ja Technikum na Loretańskiej.... Ktoś może tam się dostał z was
Odpowiedz cytując